Wałbrzych – tu #nicsięniedzieje – niezależny portal o kulturze

:: reportaże :: recenzje :: wywiady :: rzetelne informacje o kulturze w Wałbrzychu i okolicy ::

aktualności

WOK szuka talentów – casting

Kariera to wypadkowa talentu, szczęścia i znania odpowiednich ludzi. Wiem, brzmi zachęcająco, ale kto nie próbuje, ten na starość nie ma co wspominać.

materiały organizatora

Rusza kolejna edycja konkursu Wałbrzych Ma Talent! Nie ma ograniczeń wiekowych. Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, malujesz, rzeźbisz lub potrafisz zaskoczyć inną niezwykłą umiejętnością? Jesteś mieszkańcem Aglomeracji Wałbrzyskiej, spróbuj swoich sił na scenie, zapraszamy na casting do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze 12.06.2021 w godz. 10.00 -12.00.

Do zdobycia nagroda główna w wysokości 3 000 zł!

Artykuł o zwycięzcy w Panoramie Wałbrzyskiej.

Nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez studio PlayR.

Nagranie i produkcja singla przez producenta muzycznego Pawła Cieślika do tekstu i muzyki Juranda Wójcika, uczestnika drugiej edycji The Voice Of Poland.

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie. Formularz zapisu dostępny jest pod linkiem poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/1rxTo5DjDSP4KhzMkby-nnBaeEMVzM3tLqWgVQPjVPpE/viewform?fbclid=IwAR23mGBon6q3Q3lLkiMrYvogzvLzqem3HH5_gM-nsUr3iZ9gjm3DnEGY3Xk&edit_requested=true

Regulamin:

https://drive.google.com/file/d/1FSDWksB0Z-KSup8iexjNoSOgwyOFeL9P/view?usp=sharing

Zgoda opiekuna dla osób niepełnoletnich:

https://drive.google.com/file/d/1sxohRqXTw0xaJRAPmU7gvScC5u-g9nJi/view?usp=sharing

Z zawodu kierownik, warchoł na stołku w instytucji kultury, organizator wydarzeń, muzyk, bloger, samozwańczy redaktor na autorskim, lokalnym portalu o kulturze "Wałbrzych - tu #nicsięniedzieje", redaktor portalu Wybieram Kulturę, autor cotygodniowych wpisów w Tygodniku 30 Minut, facet od słów i zdarzeń.
%d bloggers like this: