Wałbrzych – tu #nicsięniedzieje – niezależny portal o kulturze

:: reportaże :: recenzje :: wywiady :: rzetelne informacje o kulturze w Wałbrzychu i okolicy ::

zapowiedzi

Wrzesień – teatry start – gościnnie Renata Dancewicz

Teatr Lalki i Aktora, na Brzechwy w Wałbrzychu, już ostatnimi dniami sierpnia zaczął pracę. Nie tylko jeśli chodzi o spektakle, ale i animację podczas Toyota Półmaratonu (dzięki Bogu za czyjś dobry refleks, bo gdzie indziej promować kulturę miejską, jeśli nie na miejskich wydarzeniach) oraz jest partnerem nowej wystawy BWA – Paweł Sokołowski „Czas fotografii” – otwieranej 3.09.

Najbliższy termin:
5.09, g. 12:30 „Żabcia i Ropuch” dla ludzi 3+, pozostało tylko 70 wolnych miejsc.

W Teatrze Dramatycznym zaś wrzesień zaczyna się od spektaklu z gościnnym udziałem, znanej Państwu wałbrzyszanki nabytej i ambasadorki miasta – Renaty Dancewicz. To w KING’S SIZE. „Inspirowany historią z filmu Machulskiego z 1987 roku staje się okazją do rozliczeń z przeszłością, zweryfikowania planów i dawnych postanowień”, czytamy w zapowiedzi TD.

Najbliższe:
3.09 g. 19:00 KING’S SIZE
4.09 g. 19:00 KING’S SIZE
5.09 g. 18:00 KING’S SIZE

Fotografie: Tobiasz Papuczys

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Z zawodu kierownik, warchoł na stołku w instytucji kultury, organizator wydarzeń, muzyk, bloger, samozwańczy redaktor na autorskim, lokalnym portalu o kulturze "Wałbrzych - tu #nicsięniedzieje", redaktor portalu Wybieram Kulturę, autor cotygodniowych wpisów w Tygodniku 30 Minut, facet od słów i zdarzeń.
%d bloggers like this: