Wałbrzych – tu #nicsięniedzieje – niezależny portal o kulturze

:: reportaże :: recenzje :: wywiady :: rzetelne informacje o kulturze w Wałbrzychu i okolicy ::

aktualności

Masz pomysł? Są na niego pieniądze

22 000 złotych na tzw. inicjatywy lokalne, czyli wspieranie Waszych właśnie pomysłów.
Jeśli więc kiedykolwiek przez myśl przeszło „a fajnie by było…” lub „szkoda, że nie ma…”, co obok hasła „nic się nie dzieje” jest najczęściej powtarzanym – uniwersalnie, paradoksalnie, nie tylko u nas w mieście – narzekaniem, to do dzieła, aktywiści, pomysłodawcy, animatorzy.

Więcej info, metodą kopiuj-wklej, od organizatora.


Nabór wniosków w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 
Wałbrzyski Ośrodek Kultury “Zaprojektuj kulturę z WOK!”

Wałbrzyski Ośrodek Kultury ogłasza nabór wniosków w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. 

Suma środków przeznaczonych na realizację zwycięskich inicjatyw wynosi 22 000 złotych.

Celem programu jest odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturalnych mieszkańców Wałbrzycha w szczególności dzielnic Piaskowa Góra i Rusinowa, pobudzanie i wzmacnianie aktywności kulturalnej i społecznej, integracja o charakterze międzypokoleniowym i lokalnym oraz budowanie partnerskiej współpracy między mieszkańcami a Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury służącej lepszemu wykorzystaniu potencjału kulturalnego i społecznego.  

Wnioski można składać do 20 czerwca 2021 r. (szczegóły w regulaminie konkursu).

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową i uczestnictwa w konkursie, która dostępna jest na stronie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
W razie pytań służymy pomocą pod nr. tel. 74 640 99 15 lub adresem mailowym jurand@wok.walbrzych.pl

fot: mat. org.

Z zawodu kierownik, warchoł na stołku w instytucji kultury, organizator wydarzeń, muzyk, bloger, samozwańczy redaktor na autorskim, lokalnym portalu o kulturze "Wałbrzych - tu #nicsięniedzieje", redaktor portalu Wybieram Kulturę, autor cotygodniowych wpisów w Tygodniku 30 Minut, facet od słów i zdarzeń.
%d bloggers like this: