Wałbrzych – tu #nicsięniedzieje – niezależny portal o kulturze

:: reportaże :: recenzje :: wywiady :: rzetelne informacje o kulturze w Wałbrzychu i okolicy ::

aktualności

UWAGA: Hałda Jazz – nowe terminy, ceny biletów!

Szymon Łukowski – wstęp za darmo, Urszula Dudziak – koncert przeniesiony na wrzesień tańsze bilety, konkurs dot. interpretacji Komedy. Szczegóły na załączonych obrazkach. 

z mat. organizatora:


O Ś W I A D C Z E N I E
Szanowni Państwo,
z przyczyn niezależnych od Organizatora oraz Artysty jesteśmy zmuszeni przenieść koncert Urszuli Dudziak na 5 września, godz. 19.
Bilety zakupione dotychczas zachowują swoją ważność i upoważniają do udziału w koncercie w nowym terminie.
W ramach rekompensaty wprowadzamy specjalną promocję. Nowe ceny biletu to: 60 zł bilet normalny, 50 zł bilet ulgowy. Osoby, które już zakupiły bilet proszone są o kontakt z dystrybutorem celem zwrotu różnicy ceny.

Osoby, które z jakichkolwiek przyczyn chciałyby zwrócić zakupiony wcześniej bilet zapewniamy o takiej możliwości. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z kasami: Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury i Starej Kopalni.    
Za niedogodności przepraszamy! 
Organizatorzy.

Z zawodu kierownik, warchoł na stołku w instytucji kultury, organizator wydarzeń, muzyk, bloger, samozwańczy redaktor na autorskim, lokalnym portalu o kulturze "Wałbrzych - tu #nicsięniedzieje", redaktor portalu Wybieram Kulturę, autor cotygodniowych wpisów w Tygodniku 30 Minut, facet od słów i zdarzeń.
%d bloggers like this: